Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-03-09; 11:57:12 | Radom
Umowa na przebudowę Wojska Polskiego już w sobotę
W najbliższą sobotę, 10 marca, ma zostać podpisana w Radomiu umowa na udzielenie dotacji na przebudowę alei Wojska Polskiego i ulicy S. Żółkiewskiego. - Mam nadzieję, że dzięki ogromnemu wsparciu ze strony państwa, w tym roku rozpoczną się prace przy tych przedsięwzięciach - mówi wicewojewoda, Artur Standowicz.

Podpisanie przez wojewodę umowy na udzielenie dotacji dla inwestycji zaplanowana została na sobotnie popołudnie w obecności parlamentarzystów Ziemi Radomskiej. Łączna kwota dofinansowania powyższych inwestycji to ponad 93 mln złotych, co stanowi 80 procent inwestycji.

- Mówiłem wiele razy, że umowa znajduje się w końcowym etapie przygotowania i zostanie podpisana wkrótce. Nastąpi to już w sobotę i
mam nadzieję, że w tym roku, dzięki potężnemu wsparciu rządu ruszy budowa tej ważnej dla Radomia inwestycji - powiedział w nagraniu na swoim fanpage'u wicewojewoda, Artur Standowicz.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft