Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2018-03-09; 11:57:12 | Radom
Umowa na przebudowę Wojska Polskiego już w sobotę
W najbliższą sobotę, 10 marca, ma zostać podpisana w Radomiu umowa na udzielenie dotacji na przebudowę alei Wojska Polskiego i ulicy S. Żółkiewskiego. - Mam nadzieję, że dzięki ogromnemu wsparciu ze strony państwa, w tym roku rozpoczną się prace przy tych przedsięwzięciach - mówi wicewojewoda, Artur Standowicz.

Podpisanie przez wojewodę umowy na udzielenie dotacji dla inwestycji zaplanowana została na sobotnie popołudnie w obecności parlamentarzystów Ziemi Radomskiej. Łączna kwota dofinansowania powyższych inwestycji to ponad 93 mln złotych, co stanowi 80 procent inwestycji.

- Mówiłem wiele razy, że umowa znajduje się w końcowym etapie przygotowania i zostanie podpisana wkrótce. Nastąpi to już w sobotę i
mam nadzieję, że w tym roku, dzięki potężnemu wsparciu rządu ruszy budowa tej ważnej dla Radomia inwestycji - powiedział w nagraniu na swoim fanpage'u wicewojewoda, Artur Standowicz.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

W Radomiu wyglądamy wiosny, tymczasem lekkoatleci ZTE, którzy przebywają w Zakopanem na obozie szkoleniowym, podziwiają Tatry w zimowej scenerii

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft