Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-03-09; 12:07:23 | Kultura
Nowy klip Alicetea do "Korzeni"
Radomska grupa Alicetea zaprezentowała klip do utwory „Korzenie”, zapowiadający trzeci oficjalny album zespołu, którego premiera zaplanowana jest na druga połowę 2018 roku.

Zespół Alicetea tworzy siedmiu muzyków, prezentujących energetyczną i stylistyczną fuzję dźwięków – od reggae, ska, przez funkowe rytmy do kompozycji z potężnym "kopem". Ma na koncie zagranych kilkaset koncertów zarówno w kraju i jak i poza granicami, w tym na największych scenach takich jak Przystanek Woodstock. W 2008 wydał swoją pierwszą płytę pt. „Muzyka Moja Broń”, w 2012 r. wystąpił z bardzo dobrze przyjętym występem w programie Must Be The Music.

Ostatni oficjalny album to płyta „Wyspy Planety Układy” wydana 20 kwietnia 2013 r. Produkcja zawiera 11 premierowych numerów - które zabierają nas w muzyczną podróż stanowiącą fuzję reggowych wibracji, funkowych rytmów, a także w obrębie muzyki ska i hip-hopu. Obecnie zespół przygotowuje się do wydania trzeciego albumu, którego premiera zaplanowana jest na jesień 2018 roku.

Utwór korzenie dostępny jest pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=uWnJSrzR6i0

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft