Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 




Aktualności
2018-03-12; 11:48:25 | Kultura
Opowiadacze zapraszają na wyjątkowy wieczór
Jedni dopiero budzą się z zimowego snu, a w Amfiteatrze podkręcają tempo! W tym tygodniu zapraszają na serię wydarzeń, który zapoczątkuje piątkowy (16 marca) wieczór z niezwykłymi opowieściami.

Na spotkanie zaprasza Grupa Radomskich Opowiadaczy działająca przy Amfiteatrze. Usłyszymy opowieści dziwne i śmieszne, historie z morałem oraz baśnie i legendy. Wszystko w kameralnej i przyjaznej przestrzeni dawnej garderoby gwiazd „Pod 13”.

- Opowieści są tak stare jak ludzkość. Kiedyś był to jedyny sposób przekazywania informacji. Również dziś opowieść przenika nowoczesne i tradycyjne media. Czym jest film, teatr czy książka jeśli nie formą snucia opowieści, która ma nam coś powiedzieć o świecie, a która korzeniami tkwi w czasach przedhistorycznych, kiedy nie było jeszcze pisma? - zastanawia się Paweł Błach, organizator wieczoru opowieści.

Spotkanie będzie okazją do wędrówki po światach znanych i nieznanych, która w istocie jest wędrówką wyobraźni przez historię różnych kultur.

Wstęp wolny. Początek o godz. 18.

Miejsce: „Pod 13-tką”, ul. Parkowa 1

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 












Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!








Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft