Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-03-22; 12:00:57 | Edukacja
Wiosna zawitała do przedszkola nr 4
Po raz kolejny powitania wiosny podjęło się Przedszkole Publiczne nr 4 w Radomiu. 21 marca 2018r. przedszkolaki zgromadzone w głównym budynku przy ulicy Kilińskiego 23 obejrzały przedstawienie pt. „Wiosenne przebudzenie”.

Tradycją przedszkola jest teatralne witanie wiosny, czyli popularna „Wiosenka”.

Była to już 20 edycja tego wydarzenia. W całe przedsięwzięcie wraz z dziećmi zaangażowane są nauczycielki, które przygotowują scenariusz, stroje i wcielają się w główne role. Cieszy nas fakt,, że za rok będziemy witać wiosnę już w nowym budynku przedszkola - relacjonuje dyrektor Małgorzata Jaskólska.

Tradycyjnie zaproszono na „Wiosenkę” zaprzyjaźnionych przedszkolaków
z Przedszkola Publicznego nr 11, którzy licznie odpowiedzieli na zaproszenie. W tym roku przygotowano wiosenne tańce i konkurencje dla drużyn reprezentujących oba przedszkola. Główną z nich była prezentacja „małych wiosenek” w pięknych strojach, które wystąpiły
z muzycznym repertuarem. Astrologicznie pora roku została oficjalnie powitana.

Teraz z niecierpliwością przedszkolaki czekają na istnie wiosenną aurę, by móc z radością rozpocząć sezon na placach zabaw. Zgodnie z hasłem z przedstawienia – „Panowanie wiosny czas zacząć"

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft