Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-04-10; 14:03:04 | Kultura
Bezpłatne zajęcia taneczne. Nauczą wykonywać... Macarenę!
Zanim zabrzmią rytmy gorącej nocy w stylu lat 90-tych, Amfiteatr zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcą opanować podstawowe kroki tańca. - Proponujemy bezpłatną, błyskawiczną naukę z doświadczonymi instruktorami, Małgorzatą i Piotrem Czarneckimi ze studia Scent Of Dance.

- Zapraszamy na dwa godzinne spotkania, w czasie których od zera poznamy podstawowe ruchy w tańcu, nauczymy się utrzymywać odpowiednią postawę ciała i damy się ponieść muzyce, by na naszej dyskotece 21 kwietnia zadać szyku na parkiecie - zachęca Katarzyna Wiśniewska z Amfiteatru.

Lata 90-te to kompilacja zwariowania, kiczu i słodyczy. Do Polski napłynęła moda na grunge i hip-hop, rozwijała się klubowa muzyka elektroniczna, powstał trance, drum’n’bass, ale też hardcore. Króluje techno i pop, ale to także czasy świetności disco-polo.


Bezpłatny kurs to dwie godziny połączenia przyjemnego z pożytecznym. Wstęp wolny, ale na kurs obowiązują zapisy: tel. 667–901–900. Zajęcia odbędą się w "Kawiarni Artystycznej" przy ul. Parkowej 1. W czwartek, 19 kwietnia, zaczynamy o godz. 18.30, w piątek, 20 kwietnia, o godz. 19.

Podstawowe umiejętności nasi kursanci będą mogli wykorzystać w sobotę, 21 kwietnia, na dyskotece w stylu lat 90-tych (początek o godz. 19, wstęp: 10 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru; liczba miejsc ograniczona).

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft