Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-04-11; 16:29:12 | Radom
Razem dla bezpieczeństwa...
Wydział Ruchu Drogowego KWP zs w Radomiu wspólnie z Urzędem Miejskim w Radomiu rozpoczął kampanię billboardową mającą na celu uświadamianie odwiedzających radomski urząd o zagrożeniach istniejących na drogach. W ramach kampanii na ekranach ledowych umieszczonych w budynku urzędu wyświetlane są plansze zawierające wizualizacje najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych.

Poprawa bezpieczeństwa na drogach jest koniecznością i będzie następować wprost proporcjonalne do wzrostu liczby świadomych uczestników ruchu drogowego. Ten cel da się osiągnąć poprzez aktywną współpracę władz samorządowych, szkolnictwa, społeczności lokalnych, instytucji zajmujących się poprawą bezpieczeństwa na drogach i Policji.

Zapoczątkowane w poniedziałek działania będą promować wśród lokalnych społeczności na obszarze działania Komendy Wojewódzkiej Policji zs w Radomiu - informuje st. sierż. Marcin Sawicki.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft