Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-04-11; 22:00:13 | Turystyka
Otwarcie sezonu turystycznego w Radomiu. Będzie wyjątkowy spacer
W ramach Otwarcia Sezonu Turystycznego na Mazowszu w sobotę, 14 kwietnia, w kilku miastach województwa mazowieckiego zostaną zorganizowane spacery. Do udziału w nich zapraszają: Żyrardów, Siedlce, Płock, Ciechanów i Radom. W ramach spaceru po naszym mieście odbędzie się wędrówka po dzielnicy Planty.

Planty – dzielnica zieleni, przemysłu i sportu - pod takim hasłem odbędzie się sobotni spacer organizowany przez MOSiR, który poprowadzi przewodnik Alina Osieniecka.

Plan spaceru:
zbiórka o godz. 11.00 przy d. kasynie Fabryki Broni.
a w programie:
- miejsca przemysłowe
- dzieje stadionu im. J. Piłsudskiego
- izba pamięci znanego pięściarza
- radomskie drapacze chmur
- place zabaw wczoraj i dziś
- okazy przyrody

Udział w spacerze jest bezpłatny. Czas trwania ok. 2 godzin. Uczestnicy biorą udział w spacerze na własną odpowiedzialność. Spacer odbywa się bez względu na warunki atmosferyczne. W razie jakichkolwiek pytań można poznać szczegóły pod numerami telefonów: 48 360 06 10, 793 456 783 (w godz. 9-17) lub pocztą elektroniczną: cit.radom@cit.radom.pl

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft