Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-04-16; 23:52:26 | Radom
Rząd wesprze trasę N-S ponad 11 mln złotych
Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Radomiu przyniosła bardzo dobrą wiadomość dla mieszkańców Radomia. Rząd przekaże na budowę trasy N-S wsparcie w wysokości blisko 11.5 mln złotych

O decyzji ministerstwa infrastruktury i wspomnianej kwocie na budowę trasy N-S podczas sesji rady miejskiej poinformował Artur Standowicz, wicewojewoda mazowiecki. - Kolejne rządowe pieniądze trafią do Radomia z rezerwy subwencji ogólnej. Mam nadzieje, ze minister wkrótce ogłosi dofinansowanie tej trasy - podkreślił. Prezydent Radomia zapowiedział tymczasem, że Gmina będzie się starała o dofinansowanie każdego z projektów, który będzie takowemu podlegał.

Przypomnijmy, że Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji rozstrzygnął przetarg na wykonanie pierwszego odcinka trasy, o czym informowaliśmy w poprzednim newsie.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft