Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-06-05; 12:53:19 | Białobrzeski
Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę
Szybka interwencja białobrzeskich policjantów nie pozwoliła odebrać sobie życia 20-latkowi. Mężczyzna chciał się powiesić, jednak policjanci zdążyli go odciąć. Chłopak został przekazany pod opiekę lekarską.

Szybka interwencja białobrzeskich policjantów nie pozwoliła odebrać sobie życia 20-letniemu mieszkańcowi powiatu białobrzeskiego.

W niedzielę policjanci z białobrzeskiej komendy zostali wezwani na interwencję domową. Gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce usłyszeli od zgłaszającej kobiety, że jej syn zamknął się w piwnicy i chce się powiesić. Policjanci nie słysząc żadnych odgłosów ze środka pomieszczenia oraz nie mogąc nawiązać kontaktu z 20-latkiem zaczęli forsować zamki w drzwiach. Po chwili na miejsce dojechali strażacy, którzy pomogli w pokonaniu zabezpieczeń. Gdy mundurowi weszli do środka zastali mężczyznę z zaciśniętą na szyi pętlą. Natychmiast zdjęli sznur i oswobodzili mężczyznę udzielając mu pierwszej pomocy. Po chwili na miejsce przyjechała załoga pogotowia ratunkowego, której został przekazany 20-latek.

W tym przypadku szybka i zdecydowana interwencja policjantów oraz innych służb pozwoliła uratować życie młodemu mieszkańcowi Białobrzegów - podkreśla mł. asp. Edward Banach.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft