Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-06-30; 18:15:57 | Polityka
Politycy PO dopingują do działania
Podczas konferencji prasowej posłów Platformy Obywatelskiej, Leszek Ruszczyk, Anna Maria Białkowska i Ewa Kopacz. - Nie obiecujcie, tylko bierzcie się do roboty - mówili kierując apel do polityków Prawa i Sprawiedliwości

Posłowie PO przypominali obietnice składane dotyczące budowy w Radomiu siedziby Polskiej Grupy Zbrojeniowej. - Siedziba Polskiej Grupy Zbrojeniowej była posadowiona w Radomiu decyzją pani premier Ewy Kopacz. W 2016 roku były obietnice Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza, że w Radomiu przed wyborami samorządowymi powstanie warta 20 milionów siedziba PGZ. Do tej pory chyba nie ma nawet kupionej działki, nic się nie wydarzyło - przypomina poseł Ruszczyk. - Dziś "Pegaz" wynajmuje biura tak, jak wynajmował, ale większość jego pracowników jest w biurze w Warszawie. Likwidacja biura w Radomiu teoretycznie mogłaby nastąpić z dnia na dzień - mówił.

Ewa Kopacz zapowiedziała, że wakacje nie będą dla Platformy Obywatelskiej czasem odpoczynku. - Będziemy rozmawiać z ludźmi w Radomiu, wyjdziemy na ulice, będziemy na spotkaniach. Spotkamy się również z tymi mieszkańcami, którzy niekoniecznie lubią PO. Zrobimy wszystko, by radomianie dobrze zdecydowali o wyborze prezydenta miasta - przekonywała.

Poseł Anna Białkowska mówiła natomiast o polityce senioralnej. Od jesieni posłanki PO odwiedziły 68 miast w Polsce przedstawiając program. Były również w Radomiu.

- Chciałbym zaapelować do ministrów pisowskich z Radomia, żeby przypomnieli sobie, że do polityki nie idzie się po to, żeby obiecywać, ale żeby realizować ludzkie problemy i społeczne sprawy. - zakończył konferencję poseł Leszek Ruszczyk.

źródło: radioplus.com.pl
Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft