Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-07-05; 11:19:43 | Radom
Nowe logo Pielgrzymki Radomskiej
Piesza Pielgrzymka Diecezji Radomskiej na Jasną Górę wzbogaciła się o nowe logo, które zostało wyłonione w elektronicznym plebiscycie zorganizowanym wspólnie ze stowarzyszeniem Zmieniamy Radom. Z sześciu prac, które zostały nadesłane i poddane pod głosowanie zwyciężył projekt Marka Ziółkowskiego z Radomia.

- Bardzo się cieszę, że moja propozycja w plebiscycie na logo pielgrzymki przypadła do gustu większości głosujących osób. Chciałem, aby to logo w jakiś sposób zespalało wizualnie całą Diecezję Radomską, a takim symbolem niewątpliwie jest katedra - tłumaczy laureat.

W głosowaniu wzięło udział blisko 1000 osób, a wyłoniona praca zdobyła ponad 30% wszystkich głosów.
Jak mówią przedstawiciele stowarzyszenia: - Jubileuszowa, bo już 40. piesza pielgrzymka na Jasną Górę, która wyruszy tradycyjnie 6. sierpnia, to dobra okazja do odświeżenia logotypu i identyfikacji wizualnej całej pielgrzymki.

Nowe logo zostanie umieszczone na wszystkich materiałach promocyjnych przygotowywanych na tegoroczną pielgrzymkę, posłuży także do zbudowania nowej strony internetowej oraz promocji na portalu Facebook i Youtube.
Więcej informacji na temat pielgrzymki na stronie www.pielgrzymkaradomska.pl

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft