Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-09-10; 23:31:31 | Kultura
Festiwal Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
W dniu 11 października 2018 roku, w godz. 8.00 – 17.00 w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego w Radomiu, odbędzie się Festiwal Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych - Radom 2018. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 września.

Radomski Festiwal jest wydarzeniem mającym na celu promocję talentów i umiejętności osób niepełnosprawnych, wzmacnianie wiary we własne możliwości, pobudzanie do osobistego rozwoju. Służy również popularyzacji działalności wielu radomskich podmiotów włączających osoby niepełnosprawne w życie lokalnej społeczności.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, projekt skierowany jest do każdej grupy wiekowej i obejmuje różne kategorie twórczości artystycznej. Jury oceniać będzie śpiew, taniec, małe formy teatralne i dodatkowo prace ręczne. Z uwagi na czas niezbędny na przygotowanie uczestników Festiwalu, już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do zgłaszania występów solistów, duetów i grup artystycznych z uwzględnieniem wyżej wymienionych kategorii. Do konkursu placówka może zgłosić uczestników tylko w jednej z nich.

Występ nie może trwać dłużej niż 10 minut. Dodatkowo w konkursie przewidziano także ocenę w kategorii prac ręcznych, która jest otwartą dla wszystkich chętnych – w tej kategorii będzie można zgłosić i zaprezentować prace w formie wystawy zorganizowanej według aranżacji własnej zgłaszającego.

Za realizację projektu odpowiada Kancelaria Prezydenta – Referat Centrum Organizacji Pozarządowych, 26-600 Radom, ul. A. Struga 1, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje: e-mail: cop@umradom.pl; tel.: 48 36 20 491; 48 36 20 136 oraz dokonać zgłoszenia do udziału w Festiwalu .

Zgłoszenia należy składać na formularzu bezpośrednio w Centrum lub nadsyłać pocztą elektroniczną (scan wypełnionego i podpisanego formularza) do dnia 20 września 2018 roku na w/w adres. Oświadczenia uczestników dostarczane są równocześnie z formularzem.


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft