Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-09-11; 14:46:51 | Grójecki
XII Sejmik Turystyczny Województwa Mazowieckiego
W wareckiej Sielance odbędzie się Sejmik Turystyczny Województwa Mazowieckiego. Wydarzenie zaplanowane zostało na 17-18 września

Sejmik Turystyczny Województwa Mazowieckiego to przedsięwzięcie organizowane przez samorząd województwa mazowieckiego od 2006 roku. Pomysł jego organizacji zrodził się z chęci zbudowania trwałej platformy wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami zajmującymi się marketingiem terytorialnym czy rozwojem turystyki regionalnej a przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego województwa mazowieckiego.

Tegoroczny Sejmik Turystyczny Województwa Mazowieckiego zbiega się z jubileuszem 20-lecia samorządu województwa mazowieckiego. Stwarza to okazję do podsumowania 20 lat przemian i rozwoju Mazowsza. Tradycyjnie już, sejmik turystyczny organizowany jest w przededniu Światowego Dnia Turystyki. Podczas sejmiku poznamy wyniki konkursu "Focus na Mazowieckie". Będzie można wziąć udział w warsztatach "Niepełnosprawni/ Innowacje dla rodzin z dziećmi /Senior twoim klientem" oraz zwiedzić Muzeum Kazimierza Pułaskiego w Warce. Podczas sejmiku nagrodzone zostaną osoby zasłużone dla mazowieckiej turystyki.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft