Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-09-11; 14:46:51 | Grójecki
XII Sejmik Turystyczny Województwa Mazowieckiego
W wareckiej Sielance odbędzie się Sejmik Turystyczny Województwa Mazowieckiego. Wydarzenie zaplanowane zostało na 17-18 września

Sejmik Turystyczny Województwa Mazowieckiego to przedsięwzięcie organizowane przez samorząd województwa mazowieckiego od 2006 roku. Pomysł jego organizacji zrodził się z chęci zbudowania trwałej platformy wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami zajmującymi się marketingiem terytorialnym czy rozwojem turystyki regionalnej a przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego województwa mazowieckiego.

Tegoroczny Sejmik Turystyczny Województwa Mazowieckiego zbiega się z jubileuszem 20-lecia samorządu województwa mazowieckiego. Stwarza to okazję do podsumowania 20 lat przemian i rozwoju Mazowsza. Tradycyjnie już, sejmik turystyczny organizowany jest w przededniu Światowego Dnia Turystyki. Podczas sejmiku poznamy wyniki konkursu "Focus na Mazowieckie". Będzie można wziąć udział w warsztatach "Niepełnosprawni/ Innowacje dla rodzin z dziećmi /Senior twoim klientem" oraz zwiedzić Muzeum Kazimierza Pułaskiego w Warce. Podczas sejmiku nagrodzone zostaną osoby zasłużone dla mazowieckiej turystyki.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft