Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-09-11; 22:48:44 | Radom
Zebra będzie przypominała o bezpieczeństwie
Już po raz kolejny wraz z początkiem roku szkolonego mazowiecka drogówka rozpoczęła działania w ramach kampanii „Kierowco! Nie polujemy na zebrach”.

Myślą przewodnią kampanii jest hasło: kulturalny i bezpieczny kierowca zachowuje szczególną ostrożność zbliżając się do przejścia dla pieszych i jest partnerem na drodze. Akcja, która swój początek miała w 2016 roku w płockim ZOO jest częścią programu profilaktycznego realizowanego na całym Mazowszu pn. B&N czyli „B” jak bezpieczny i „N” jak niechroniony.

Tym razem policjanci wspólnie z dziećmi z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15 w Radomiu oraz przedstawicielami ZUOK Radkom okleili wszystkie pojazdy należące do firmy zajmującej się na co dzień organizacją systemu gospodarki odpadami na terenie Radomia.

Pojazdy wywożące odpady są dużych gabarytów, poruszają się wolniej od pozostałych pojazdów znajdujących się na drodze, przez co z łatwością kierowca jadący za takim pojazdem będzie mógł dostrzec naklejkę z Zebrą. Samochody spółki będą promowały działania podczas codziennej jazdy ulicami miasta - informuje WRD KWP.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft