Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-09-12; 14:21:49 | Radom
Czasowe zamknięcie odcinka Chorzowskiej
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z planowanymi pracami ziemnymi (konieczność wykonania przekopu), w dniu 15 września 2018 roku (sobota) w godzinach 7:00-17:00 zostanie zamknięty odcinek ulicy Chorzowskiej. Objazdem pojadą wariantowe kursy linii 14.

Autobusy komunikacji miejskiej linii 14 wykonujące tego dnia cztery wariantowe kursy do pętli Sadków i z powrotem będą jeździć objazdem przebiegającym w obydwu kierunkach ulicami Lubelską i Poranną (wzdłuż ogrodzenia terenu ogródków działkowych oraz 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego) do miejscowości Sadków. Nie będą wówczas kursować ulicą Chorzowską w Radomiu oraz przez Natolin. Powyższa trasa objazdu jest zalecana także dla wszystkich pozostałych pojazdów.

Na trasie objazdu będą obowiązywać przystanki Sadków / Lotnisko 07 (naprzeciw pętli końcowej, w kierunku alei Wojska Polskiego) i Sadków / Lotnisko 10 (między wjazdem a wyjazdem z pętli, w kierunku ulicy Porannej). Uruchomione zostaną ponadto przystanki tymczasowe Sadków / Kościół (NŻ) - w obu kierunkach, między odcinkiem ulicy Porannej wzdłuż miejscowości Sadków-Górki a drogą przez miejscowość Sadków, biegnącą do pętli końcowej.

Podczas tego objazdu będą nieczynne przystanki przy ulicy Chorzowskiej w Radomiu oraz w miejscowości Natolin.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez drogowców!

Uwaga! Na najwęższym fragmencie ulicy Porannej, to znaczy od ulicy Lubelskiej do bocznicy kolejowej, MZDiK prosi kierowców innych pojazdów o przepuszczanie w miarę możliwości nadjeżdżających tam z przeciwka autobusów komunikacji miejskiej.

Źródło: MZDiK

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft