Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-10-08; 08:26:03 | Radomski
Sprawca rozboju i podpaleń w rękach policjantów
Policjanci z radomskiego komisariatu pierwszego zatrzymali 38-latka podejrzanego o rozbój na 19-latce oraz serię podpaleń wiat na osiedlu Michałów. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Kilka dni temu mężczyzna napadł na kobietę, która wysiadała z autobusu na osiedlu Michałów. Szarpiąc i dusząc usiłował skraść jej torebkę. Nie spodziewał się jednak, że kobietą jest bardzo wysportowana. Zdołała mu się wyrwać i uciec. Od razu poinformowała o całym zdarzeniu policję. Kiedy poszkodowana wraz z policjantami pojechała na miejsce zdarzenia, okazało się, że napastnik zgubił tam swój portfel wraz z dokumentami. Poszkodowana rozpoznała mężczyznę na zdjęciu w zgubionym przez niego dowodzie.

W toku podjętych działań policjanci KP I w Radomiu zatrzymali mężczyznę. W trakcie przesłuchania okazało się, że mężczyzna może być również sprawcą podpalenia wiat na osiedlu Michałów, które miały miejsce 1 października. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Za rozbój grozi mu do 12 lat więzienia - informuje asp. sztab. Kamila Adamska.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft