Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-10-08; 08:26:03 | Radomski
Sprawca rozboju i podpaleń w rękach policjantów
Policjanci z radomskiego komisariatu pierwszego zatrzymali 38-latka podejrzanego o rozbój na 19-latce oraz serię podpaleń wiat na osiedlu Michałów. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Kilka dni temu mężczyzna napadł na kobietę, która wysiadała z autobusu na osiedlu Michałów. Szarpiąc i dusząc usiłował skraść jej torebkę. Nie spodziewał się jednak, że kobietą jest bardzo wysportowana. Zdołała mu się wyrwać i uciec. Od razu poinformowała o całym zdarzeniu policję. Kiedy poszkodowana wraz z policjantami pojechała na miejsce zdarzenia, okazało się, że napastnik zgubił tam swój portfel wraz z dokumentami. Poszkodowana rozpoznała mężczyznę na zdjęciu w zgubionym przez niego dowodzie.

W toku podjętych działań policjanci KP I w Radomiu zatrzymali mężczyznę. W trakcie przesłuchania okazało się, że mężczyzna może być również sprawcą podpalenia wiat na osiedlu Michałów, które miały miejsce 1 października. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Za rozbój grozi mu do 12 lat więzienia - informuje asp. sztab. Kamila Adamska.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft