Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-10-09; 17:43:31 | Radom
Politycy PiS-u apelują do prezydenta ws. obniżenia cen ciepła
Przyjęcie apelu radnych do prezydenta Radomia o podjęcie działań mających na celu obniżenie w Radomiu cen ciepła będzie jednym z punktów poniedziałkowej sesji rady miejskiej. Takiego działania zażądali dzisiaj działacze Prawa i Sprawiedliwości

Podczas dzisiejszego briefingu, kandydaci na radnych z ramienia PiS-u, Karol Gutkowicz, Łukasz Podlewski oraz Wiesław Mizerski zaapelowali do prezydenta Radomia, Radosława Witkowskiego, by ten podjął działania mające na celu wycofanie podwyżek cen ciepła. - W połowie września pan prezydent informował, że żadnych podwyżek nie będzie. Wystarczyło niespełna dwa tygodnie, żeby zarząd Radpecu, poinformował radomian, że od 15 października zostaną zastosowane nowe ceny - mówił Karol Gutkowicz. - Radomianie wyciągną z tego wnioski - dodał.

Łukasz Podlewski, odniósł się także do informacji, jakie pojawiły się w blokach należących do Administratora. - Mieszkańcy mogli się z nich dowiedzieć, że z decyzją PGW Wody Polskie, od 5 lipca stawka za dostarczoną wodę i odprowadzenie ścieków wynosi 10,45 zł. Nie jest prawdą, że taką decyzję podjęły Wody Polskie. Zaakceptowały jedynie decyzję podjętą przez prezesa Wodociągów Miejskich w porozumieniu z prezydentem. Tak samo zaakceptowałyby obniżkę cen. Nie można tak przekłamywać rzeczywistości - mówił Łukasz Podlewski.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazfot. radioplus.com.pl
powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft