Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-10-10; 11:56:02 | Radom
Artur Standowicz: - Chcemy przywrócić blask Śródmieściu
Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości na radnych Rady Miejskiej w Radomiu z okręgu nr 1 zapowiadają takie działania, które spowodują, że centrum Radomia stanie się prawdziwą wizytówką miasta. - Wraz z Placem Jagiellońskim powinna odbyć się rewitalizacja pobliskiego parku. Chcemy, żeby Śródmieście było czyste, zadbane i przyjazne - podkreśla lider listy PiS Artur Standowicz.

Artur Standowicz podkreślił, że park powinien być zrewitalizowany razem z przebudową Placu Jagiellońskiego. - Powinna to być spójna, funkcjonalna całość i tak miało być, według koncepcji prezydenta Andrzeja Kosztowniaka. Radosław Witkowski zmienił koncepcję i wyremontował tylko Plac Jagielloński. To pokazuje minimalistyczne podejście obecnego prezydenta do ważnych dla radomian inwestycji - mówił.

Pozostali kandydaci, Robert Fiszer, Mirosłąw Rejczak, Dariusz Chłopicki, Anna Kiepiel, Anna Szulborska i Tomasz Gogacz wyliczyli szereg działań, które zamierzają podjąć po wyborach. Mówili m.in. o remoncie ulicy Wąskiej, efektywniejszym zarządzaniu szpitalem, realizacji programu Mieszkanie Plus, trosce o czystość miasta i nowych atrakcjach związanych z możliwością spędzania wolnego czasu, w tym powstaniu tężni solankowej.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft