Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-11-13; 16:59:47 | Szydłowiecki
Policjanci odzyskali skradzioną naczepę wraz z ładunkiem
Dzięki intensywnej pracy szydłowieckich kryminalnych udało się odzyskać naczepę wraz z ładunkiem, które zostały skradzione we wrześniu br.. Skradzione mienie warte ponad 120 tys. zł zostały odnalezione przez policjantów na jednej z posesji w Radomiu, a do sprawy został zatrzymany 38-letni radomianin. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Szydłowieccy kryminalni zajmujący się sprawą kradzieży naczepy i jej ładunku ustalili, że znajduje się ona w Radomiu. Załadowany częściami do maszyn budowlanych pojazd został skradziony we wrześniu na terenie powiatu szydłowieckiego. Policyjne ustalenia potwierdziły się, kryminalni odnaleźli naczepę na jednej z posesji w Radomiu. Wraz z naczepą odzyskany został również ładunek w postaci podzespołów oraz części do maszyn budowlanych, który znajdował się na pojeździe. Wartość samej naczepy to niemal 60 tys. zł, a naczepy wraz z ładunkiem ponad 120 tys. zł. Skradzione rzeczy znajdowały się na posesji 38-latka.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Odzyskana naczepa warz z ładunkiem po wykonanych czynnościach zostanie przekazana właścicielowi. Prokurator wobec zatrzymanego mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego - informuje st. sierż. Marlena Skórkiewicz.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft