Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-11-28; 10:01:39 | Radom
Mikołaje znów pobiegną dla Szlachetnej paczki
W najbliższą niedzielę, 2 grudnia, okolice Zalewu na Borkach wypełnią Mikołaje w czerwonych czapkach. A to za sprawą V Biegu Mikołajkowego organizowanego przez Stowarzyszenie Biegiem Radom!- Tym razem poza biegiem głównym na 5 km odbędą się również biegi dla dzieci. Dlatego do udziału w naszej imprezie zapraszamy całe rodziny. Będzie to doskonała okazja, aby wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Biegi dzieci rozpoczną się o godz. 11:00, bieg główny wystartuje o godz. 13:00, a na zakończenie o godzinie 14:00 pobiegniemy wspólnie w Biegu Mikołajów na dystansie 1800 metrów - zachęcają organizatorzy.

Podobnie jak w latach ubiegłych w ramach Biegu Mikołajkowego uczestnicy będą wspierać akcję Szlachetnej Paczki. - Tym razem wybraliśmy rodzinę Pani Małgorzaty, która samotnie wychowuje dwóch synów – to właśnie dla nich wspólnie przygotujemy świąteczną paczkę. Każdy ma szansę dołożyć swoją choćby najmniejszą cegiełkę do tej akcji. Dodatkowo w tym roku będziemy również pomagać w zbieraniu środków na operację nóżki małego Frania. W związku z tym zapraszamy nad zalew już od godziny 9 - zachęcają organizatorzy. Dochód z biegu, loterii i licytacji zostanie przeznaczony na przygotowanie paczki dla potrzebującej rodziny oraz na operację dla Frania.

PROGRAM IMPREZY (2 grudnia):
09.00–12.30 – biuro zawodów - zgłoszenia, weryfikacja, wydawanie numerów startowych
11.00–12.00 – biegi dzieci i młodzieży
13.00 – start biegu głównego
14.00 – bieg Mikołajów
12.00–14.30 – dekoracje, licytacje, loterie, gry, zabawy, zbiórka darów dla Szlachetnej Paczki
ok. 14.30 – podsumowanie i zamknięcie imprezy

Zgłoszenia do biegów dzieci - do godz. 11.30, do biegu głównego – do godz. 12.30Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft