Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-12-03; 13:40:32 | Radom
Znani radomianie pomalują bombki
Znani radomianie znów będą mieli okazję popisać się talentem plastycznym, pomalować świąteczne ozdoby i pomóc potrzebującemu dziecku.

W najbliższą sobotę, 8 grudnia odbędzie się kolejna edycja akcji „Malowanie bombek – Przyjaciele dzieciom”. Już po raz dwunasty artyści, przedsiębiorcy i politycy spotkają się, aby stworzyć ozdoby choinkowe, które tydzień później zostaną zlicytowane. Cały dochód zostanie przekazany na leczenie chorego na padaczkę lekooporną i czterokończynowe porażenie mózgowe 3-letniego Pawełka Krajewskiego.

Znani radomianie będą malować bombki w godzinach 15:00 – 19:00 w siedzibie radomskiej „Łaźni” przy ulicy Żeromskiego. Natomiast licytacja przygotowanych bożonarodzeniowych ozdób odbędzie się w sobotę, 15 grudnia w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego w przerwie koncertu Kapeli ze Wsi Warszawa.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft