Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-02-19; 10:42:52 | Moda
Marka DeVu Diany Walkiewicz zadebiutowała na prestiżowych targach mody w Paryżu
Targi modowe Who's Next w Paryżu to jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu w świecie mody. Odbywają się one nieprzerwanie od ponad 20 lat i to właśnie tam marki z całego globu prezentują swoje kolekcje szerokiej publiczności, dziennikarzom i kontrahentom. Co roku to wydarzenie przyciąga około 50 000 tysięcy zainteresowanych. Diana Walkiewicz i jej marka DeVu, dzięki licznym sukcesom międzynarodowym miała okazję zadebiutować na Who's Next i zaprezentować szerokiemu gremium swoje wyjątkowe kreacje.

Miniony rok dla marki DeVu był przełomowy. Projekty Diany Walkiewicz zostały docenione na tak prestiżowych pokazach jak: International Dubai Fashion Week, Milan Fashion Week 2018, Paris Fashion Week 2018, czy Berlin Fashion Week 2018. Ponadto radomska projektantka zdobyła Kryształową Statuetkę Najlepszego Projektanta International Dubai Fashion Week oraz otrzymała Certyfikat Uznania Fashion Biznes - dla 5 Najlepszych Projektantów z Polskich. Zaś jej ciężka praca i nietuzinkowe podejście do swoich kreacji zaowocowało w postaci przyznania grantu naukowego ,,Najlepsi z Najlepszych” przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego za stworzenie kolekcji Innowacyjnej.

Paryskie targi były niezwykle udane dla Diany i jej kolekcji. Goście z całego świata doceniali pomysłowość radomskiej projektantki, jak i jakość wykończeń jej kreacji. Stoisko DeVu było chętnie odwiedzane, a organizatorzy największych pokazów mody i targów wręczali zaproszenia do największych stolic świata mody. Choć jeszcze przed targami Who's Next kalendarz Diany był pełen wyjazdów do takich miejsc jak: Dubaj, Las Vegas, Moskwa, czy Tokio. To dzięki zaprezentowaniu się w Paryżu otworzyły się drzwi kolejnych wielkich pokazów mody.Jak widać radomska marka DeVu szturmem zdobywa serca kolejnych znawców mody z całego globu i tylko zostaje czekać kiedy Diana Walkiewicz stanie się projektantką światowego formatu.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft