Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-03-05; 10:44:45 | Moda
DeVu Diany Walkiewicz obecna na targach w Dubaju!
Marka DeVu zaprezentowała się na targach The Bride Show Dubai 2019, które uważane są za jedne z najważniejszych w branży ślubnej na świecie. Po paryskich Who’s Next, gdzie kreacje Diany Walkiewicz cieszyły się dużym zainteresowaniem przyszedł czas na Dubaj, który jest wyjątkowym miastem dla radomskiej projektantki, ponieważ to tam dwa lata temu zdobyła kryształową statuetkę najlepszego projektanta International Dubai Fashion Week 2017.


Targi The Bride Show Dubai 2019 co roku przyciągają około 25 tysięcy odwiedzających z całego świata. Dodatkowo uważne są za jedne z najciekawszych wydarzeń w branży ślubnej. To właśnie w Dubaju gwiazdy kina szukają swoich wymarzonych kreacji.
Co ciekawe suknia wykończona bursztynami autorstwa Diany Walkiewicz była jedną z najdroższych na całych dunajskich targach, a warto wspomnieć, że to właśnie The Bride Show Dubai słynie z najbardziej wytwornych i ekskluzywnych kreacji w świecie mody.
Pośród ponad 150 firm z całego świata prace radomskiej projektantki wyróżniały się unikalnymi krojami i mieniącymi się kamieniami użytymi do wykończeń, co w świecie arabskim cieszy się ogromną popularnością.
Podczas targów Diana otrzymała propozycję udziału w pokazach mody organizowanych w Arabii Sudyjskiej oraz otwarcia swojego atelier w Warszawie.

Dla właścicielki marki DeVu, The Bride Show Dubai 2019 był niezwykle udany, ponieważ prócz dużego zainteresowania jej stoiskiem, poznała ona również producentów tkanin ręcznie tkanych, które posłużą jej do tworzenia niepowtarzalnych i unikatowych projektów.
Z pewnością duży udział w przyciąganiu odwiedzających targi do stoiska DeVu miała Iwona Rybińska, właścicielka Atelier Christian, która odpowiadała za stylizację włosów i wygląd modelek.

Kolejnymi wielkimi targami mody na rozkładzie Diany Walkiewicz i DeVu będą China International Fashion Fair 2019, które odbędą się już w marcu w Szanghaju.
Salon Firmowy:
DeVu ul. Kilińskiego 21
26-600 Radom

www.devu.com.pl
Więcej o Dianie znajdą Państwo na stronie: www.dianawalkiewicz.com

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft