Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-04-09; 09:06:46 | Białobrzeski
Złodzieje paliwa w rękach policjantów
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na jednym z parkingów przy trasie S7 kradli paliwo z ciężarówki. Teraz mężczyźni za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły piątek rano Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego białobrzeskiej komendy policji jadąc do służby zauważył na parkingu przy trasie S7 mężczyzn wypompowujących paliwo ze zbiornika ciężarówki. Zainteresował się bliżej tą niecodzienną sytuacją i okazało się, że kierowca ciężarówki zamieszany jest w kradzież paliwa. Za jego zgodą drugi mężczyzna, 54-letni mieszkaniec powiatu grójeckiego wypompowywał ze zbiornika paliwa ciężarówki olej napędowy.

Na zaparkowanym niedaleko samochodzie, na który miało trafić kradzione paliwo było już 6 pełnych zbiorników, w sumie 150 litrów a cztery jeszcze puste pojemniki czekały na napełnienie. Na miejsce zdarzenia dojechał patrol policji i obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Podczas prowadzonych w KPP Białobrzegi czynności 41-letni kierowca usłyszał zarzut kradzieży za który grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast drugiemu mężczyźnie, został postawiony zarzut paserstwa, również zagrożony karą pozbawienia wolności do lat 5. Skradzione paliwo zostało zabezpieczone - informuje mł. asp. Edward Banach

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft