Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-05-16; 08:55:20 | Lipski
Młodzi mężczyźni zatrzymani z narkotykami
Lipscy policjanci na terenie gminy Solec i Lipska zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające.

W sobotę czynności służbowe podjęte przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Lipsku doprowadziły do zatrzymania i kontroli pojazdu na terenie gminy Solec nad Wisłą. W trakcie kontroli u kierującego Audi ujawniono i zabezpieczono w sumie 48 gramów amfetaminy, marihuany i innych środków odurzających. W związku z podejrzeniem kierowania przez 23-latka pojazdem w stanie po użyciu środków odurzających pobrano od niego krew do badań.

Funkcjonariusze dotarli również do mieszkańca gminy Lipsko ponieważ podejrzewali, że on również może posiadać narkotyki. Okazało się, że w wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, zabezpieczono u 22-latka 0,27 gramów marihuany.

Teraz obaj odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Przestępstwo posiadania środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności, a w przypadku posiadania znacznej ilości tych środków zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności - informuje mł. asp. Monika Karasińska.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft