Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-07-26; 19:48:03 | Radomski
Senior na drodze - pamiętaj o bezpieczeństwie
W poniedziałek, 29 lipca w godzinach od 9.00 do 11.00 na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach przy. ul. Aleja Jana Pawła II odbędzie się akcja edukacyjno-informacyjna skierowana do uczestników ruchu drogowego powyżej 60 roku życia. W tym roku hasłem przewodnim jest „Senior na drodze - pamiętaj o bezpieczeństwie".

Skierowana do seniorów akcja ma na celu kształtowanie prawidłowych postaw i zachowań, w szczególności wśród kierowców, rowerzystów i pieszych po 60 roku życia, jako uczestników ruchu drogowego. Lokalni policjanci i eksperci ruchu drogowego poruszą zagadnienia związane z bezpieczeństwem w powiecie oraz podpowiedzą na co zwracać szczególną uwagę, by zawsze bezpiecznie dotrzeć do celu. Uczestnicy tych warsztatów będą mogli skorzystać z bezpłatnego przeglądu technicznego roweru i uzupełnić ewentualne braki w oświetleniu rowerowym, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Organizatorem akcji jest Ministerstwo Infrastruktury i Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przy współpracy z Policją. Partnerstwo lokalne nad akcją objęło Starostwo Powiatowe w Radomiu.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft