Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-08-05; 19:12:05 | Radom
Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę
Funkcjonariusz z Komisariatu I Policji w Radomiu będąc po służbie zauważył niebezpieczną jazdę kierowcy fiata. Wszystko wskazywało na to, że kierowca tego auta jest pod wpływem alkoholu. Policjant zatrzymał pojazd, którego kierowca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

W sobotę wieczorem będący po służbie policjant z Komisariatu I, w miejscowości Klwaty zwrócił uwagę na jadący przed nim pojazd marki fiat, który wykonywał gwałtowne manewry i jechał niemal całą szerokością jezdni.

Funkcjonariusz podejrzewał, że kierowca tego auta jest nietrzeźwy i nie pomylił się. Gdy podszedł to auta, od kierowcy było czuć woń alkoholu. Funkcjonariusz zabrał kierowcy kluczyki od pojazdu udaremniając tym samym dalszą jazdę i powiadomił o zdarzeniu dyżurnego policji.

Nietrzeźwym kierowcą okazał się 31-letni mężczyzna, który kierował autem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.

Apelujemy o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego - dodaje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft