Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-09-09; 11:36:08 | Kultura
Teatr Powszechny rozpoczyna nowy sezon
Za kilka dni, 13 września, Teatr Powszechny zainauguruje nowy sezon artystyczny. Deski teatru, w nadchodzące długie jesienne wieczory, wypełnią przedstawienia znane i lubiane.

- W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. spektakle pełne humoru i dobrej rozrywki; opowieści o silnych i niezwykłych kobietach, które nie boją się spełniać swoich marzeń; sztuki o zróżnicowanych i trudnych relacjach międzyludzkich; a także spotkanie z wybitnym muzycznym geniuszem. Będzie można również posłuchać niezapomnianych piosenek Agnieszki Osieckiej w jej ulubionej kawiarni - wylicza Jolanta Korłub-Ogonkowska.

Na Dużej Scenie widzowie będą mogli obejrzeć Szalone nożyczki, Mayday2, Cafe Sax, Amadeusza, Anię z Zielonego Wzgórza, Shirley Valentine, Mój Boski Rozwód, Seks dla opornych, Napis, Daszeńka, Jestem.

Szczegółowy repertuar, informacje o cenach biletów i sposobie ich rezerwowania można znaleźć na stronie internetowej teatru: www.teatr.radom.pl

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft