Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-10-10; 09:18:20 | Radomski
Policjanci dotarli do mężczyzny, który miał myśli samobójcze
Do priorytetowych działań policjantów należy natychmiastowa reakcja na zagrożenie życia i zdrowia ludzkiego. W przypadku zgłoszenia dotyczącego próby samobójczej policjanci natychmiast podejmują działania by pomóc. I tak też było w przypadku 42-letniego mieszkańca powiatu radomskiego.

Do Biura dw. z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji w poniedziałek wieczorem wpłynęła wiadomość z informacją, że na jednym z portali społecznościowych osoba zamieściła wpis, w którym deklaruje chęć popełnienia samobójstwa. W toku przeprowadzonych czynności natychmiast ustalono miejsce pobytu tej osoby.

Szybko poinformowano policjantów z Radomia, którzy natychmiast pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny na terenie gminy Kowala, który zamieścił taki wpis. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami mężczyzna przyznał, że ma myśli samobójcze. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe i ratownicy zdecydowali o przewiezieniu mężczyzny do szpitala. Dzięki pracy policjantów udało się w porę pomóc mężczyźnie - podkreśla Justyna Leszczyńska.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft