Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-10-10; 09:37:37 | Radom
Węzeł na N-S dopuszczony do ruchu
W związku z dopuszczeniem do ruchu węzła na śródmiejskim odcinku trasy N-S, od dnia 10 października 2019 roku (czwartek) zostały otwarte dla ruchu kołowego łącznice tej trasy z wiaduktem na ulicy Słowackiego.

Łącznica przy ulicy Beliny-Prażmowskiego zapewni wjazd na wiadukt nad torami (w kierunku Glinic) dla pojazdów jadących ulicą Beliny Prażmowskiego od strony ronda Mikołajczyka oraz trasą N-S od strony ronda przy ulicy Żeromskiego.

Łącznica przy ulicy Czachowskiego zapewni zjazd z wiaduktu (od strony Glinic) dla pojazdów jadących później przez ulicę Beliny-Prażmowskiego w kierunku ronda Mikołajczyka (przy dworcu autobusowym) oraz dalej w stronę dworca PKP.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w tym rejonie i o stosowanie się do nowego oznakowania dróg (szczególnie na całej długości wiaduktu nad torami na ulicy Słowackiego).

Źródło: MZDiK
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft