Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-10-22; 23:53:39 | Zwoleński
Pijany kierowca z zakazem przyjechał do... komendy
42-letni kierujący podjechał samochodem do zwoleńskiej komendy, by zasięgnąć porady prawnej. Zaparkował w miejscu dla pojazdów służbowych. Dyżurny w rozmowie wyczuł od kierowcy alkohol. Przeprowadzone badanie trzeźwość wykazało, że ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w systemach okazało się, że ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

W minioną sobotę na parking dla służbowych samochodów podjechało daewoo, z którego wyszedł mężczyzna, który poszedł do dyżurnego jednostki. Dyżurny w rozmowie wyczuł od mężczyzny alkohol. Poprosił kolegów z ruchu drogowego, by zbadali stan trzeźwości mężczyzny. Przeprowadzone badanie wykazało u niego 2 promile alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że kierujący nie posiada prawa jazdy i ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Teraz kierujący odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości, łamanie zakazu sądowego oraz parkowanie w miejscu niedozwolonym. Za czyny, których się dopuścił grozi mu nawet do 5 lat więzienia i wysoka grzywna 0 informuje asp. Krzysztof Gregorczyk.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft