Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-11-26; 13:53:01 | Radomski
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku
Policjanci z Pionek zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku. Wczoraj na terenie gminy Jedlnia Letnisko doszło do potrącenia dwóch mężczyzn. Jeden z nich zginął na miejscu zdarzenia. Kierowca nie udzielił pomocy i odjechał.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 17 w miejscowości Gzowice. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, nieustalony pojazd typu bus w białym kolorze potrącił dwóch 19-latków i odjechał z miejsca zdarzenia. Jeden z mężczyzn zginął na miejscu, natomiast drugi nie odniósł obrażeń. Na miejscu policjanci wykonywali czynności z udziałem prokuratora.

Funkcjonariusze po zdarzeniu natychmiast zajęli się ustalaniem pojazdu, który brał udział w zdarzeniu oraz osoby, która nim kierowała. Dzięki intensywnym czynnościom bardzo szybko udało się policjantom ustalić i zatrzymać podejrzewanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku. We wtorek 38-letni mieszkaniec powiatu radomskiego trafił do policyjnej celi. Trwają czynności i funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft