Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-11-27; 09:27:23 | Kultura
Grażyna Brodzińska gościem spotkania z gwiazdą
W sobotę, 30 listopada 2019 roku, o godzinie 18 w Elektrowni odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z gwiazdą”, którego bohaterką będzie Grażyna Brodzińska.

Sopranistka Grażyna Brodzińska nazywana Pierwszą Damą Polskiej Sceny Muzycznej. Swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę (opera, operetka), musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych nurtów muzycznych. Współpracuje z orkiestrami operowymi i filharmonicznymi w kraju i za granicą. Koncertowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Francji, Austrii, Anglii, Belgii, Izraelu, Australii, Holandii i w pięknej, słonecznej Italii. Dokonała licznych nagrań radiowych i telewizyjnych.

Spotkanie odbędzie się w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu, przy ul. Kopernika 1. Bilety w cenie: 15 zł normalny, 7 zł ulgowy dla emeryta/rencisty. Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60.

Fot. z archiwum artystki
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft