Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-01-07; 12:56:55 | Radom
Narkotyki ukrywał pod wykładziną
W ręce policjantów z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu wpadł 40-letni mieszkaniec Radomia za posiadanie znacznych środków odurzających.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 40-letniego mieszkańca Radomia za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Zatrzymanie mężczyzny to efekt prowadzonego przez policjantów rozpoznania środowiska związanego z narkotykami.

Funkcjonariusze pojawili się w jednym z mieszkań przy ulicy Wolanowskiej, które wynajmował 40-latek i zabezpieczyli tam kilkadziesiąt woreczków foliowych: 49 torebek z białym proszkiem (21 gramów amfetaminy) i 24 torebki z suszem roślinnym (10 gramów marihuany). Narkotyki ukryte były w łazience pod gumową wykładziną.

Mężczyznę osadzono policyjnym areszcie. Przedstawiono mu zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i zastosowano wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft