Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-02-14; 14:15:52 | Radom
Udany pościg za poszukiwanym
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu po krótkim pościgu zatrzymali kierowcę, który popełnił wykroczenie, a następnie nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Okazało się, że jest poszukiwany i ma sądowy zakaz kierowania pojazdami. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

W czwartek wieczorem na ulicy Kieleckiej policjanci z radomskiej drogówki zauważyli pojazd marki mercedes, którego kierowca przekracza dozwoloną w tym miejscu prędkość o 60 km/h. Funkcjonariusze chcieli zatrzymać pojazd do kontroli, jednak jego kierowca zignorował polecenia mundurowych i odjechał. Policjanci natychmiast ruszyli za nim w pościg i po chwili zatrzymali auto, którym kierował 34-letni mieszkaniec gminy Kowala.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz kierowania pojazdami, a jakby tego było mało jest poszukiwany w celu odbycia zaległej kary pozbawienia wolności. 34-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Następnie zostanie przewieziony do aresztu śledczego gdzie spędzi najbliższe 2 miesiące - podkreśla Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft