Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-05-05; 10:47:18 | Kultura
Kameralne Lato tym razem w sierpniu
13. edycja Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO w Radomiu odbędzie się w dniach 9-15 sierpnia 2020 r.

Obecne warunki zmuszają cały świat, nie tylko branżę filmową, do przeorganizowania swoich kalendarzy. - Wszyscy jesteśmy bardzo stęsknieni za dawnym życiem kulturalnym i dlatego postanowiliśmy dać Wam jego namiastkę. Stosując się do obowiązujących wytycznych, dotyczących bezpieczeństwa naszych gości i widzów, przenosimy Festiwal na drugi tydzień sierpnia. Zapraszamy Was serdecznie do Radomia w dniach 9-15 sierpnia - zachęcają organizatorzy.

Tegoroczna edycja Festiwalu będzie dotyczyła profilaktyki społecznej w nieco szerszym niż dotychczas znaczeniu. Troska o bezpieczeństwo zawsze była jedną z kluczowych kwestii obecnych w programie KAMERALNEGO LATA, ale obecnie nabiera ona nowego wymiaru. - W obliczu pandemii i zmagań z COVID-19 program KAMERALNEGO LATA nie pozostanie na te kwestie obojętny. Gwarantujemy, że wszystkim naszym gościom zapewnimy nie tylko najlepszą ochronę, ale także dostęp do wiedzy związanej z profilaktyką dotyczącą zmagań z wirusem SARS-CoV-2. Wasze dobro zawsze było i będzie dla nas na pierwszym miejscu. Mamy nadzieję, że Festiwal będzie mógł odbyć się w zaplanowanym terminie. Będziemy informować Was na bieżąco o wszelkich zmianach, jeśli takie będą musiały zostać wprowadzone - czytamy w komunikacie Zespołu Organizacyjnego festiwalu.


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft