Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-05-07; 09:10:42 | Radom
Nowy plac zabaw na Plantach
Zakończyła się budowa placu zabaw na terenie między blokami przy ul. Planty 5, Broni 2 i 4, Poniatowskiego 6 i Traugutta 1. To projekt zrealizowany w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego.

Zgodnie z projektem, na ogrodzonym terenie został zamontowany zestaw zabawowy, huśtawka, karuzela, bujak i tablica do rysowania. Został też ułożony trawnik z rolki i ustawiono nowe ławki. - To już drugi projekt, który dzięki aktywności mieszkańców został zrealizowany na tym osiedlu za pieniądze z Budżetu Obywatelskiego. W zeszłym roku została także wybudowana plenerowa siłownia. Oczywiście dziś ani z siłowni, ani z nowego placu zabaw nie można korzystać, ale trzeba z optymizmem patrzeć w przyszłość. Jestem przekonany, że kiedy tylko sytuacja epidemiczna się poprawi i zostaną zniesione ograniczenia, oba obiekty będą dobrze służyły mieszkańcom Plant - mówi dyrektor kancelarii Prezydenta Mateusz Tyczyński.

Budowa nowego placu zabaw kosztowała nieco ponad 70 tysięcy złotych. W ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego trwają również prace m.in. przy budowie boiska wielofunkcyjnego przy PSP nr 17 na Południu oraz przy modernizacji terenu Ogródka Jordanowskiego - wylicza radomski magistrat.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft