Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-05-07; 14:08:38 | Kultura
Mistrzowska Parada Grandioso - koniecznie zobacz online! [VIDEO]
Członkowie Orkiestry Grandioso nie mogą się obecnie spotykać na próbach ani występować, ale postanowili nie poddawać się i pomaszerować wspólnie - wirtualnie.

- Można powiedzieć że maszerowanie to nasza pasja - żartuje Dariusz Krajewski, dyrektor i dyrygent zespołu. - Jesteśmy Wicemistrzami Europy z 2019 roku w Paradzie Marszowej (Mistrzami z 2016 roku) i tęsknimy bardzo za występami, więc musiało się to skończyć wirtualnym maszerowaniem.
Każda z osób uczestniczących w projekcie nagrała muzykę, oraz video do teledysku. Nie było to proste, zwykle gramy na żywo i razem, do tego jesteśmy przyzwyczajeni, na żywo można lepiej kontrolować i dźwięk i „obraz“. W nagraniu wzięło udział 75 osób i wiem że dało to wszystkim dużo zabawy i satysfakcji - dodaje.

- Jako że trwa nabór do Orkiestry Grandioso - zapraszamy chętnych do rejestracji elektronicznej przez portal www.oswiatawradomiu.pl - jako nabór do MDK (Młodzieżowego Domu Kultury). W Orkiestrze Grandioso uczymy grać na wszystkich instrumentach dętych, perkusyjnych oraz prowadzimy sekcję taneczną Color Guard i mażoretki - zachęca Dariusz Krajewski.

Radomską młodzież możemy podziwiać tymczasowo w internecie - na ich fanpage na Facebooku oraz na poniższym filmie:Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft