Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-07-05; 21:47:37 | Turystyka
Czasowe zmiany na odcinku ulicy Planty
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z naprawą nawierzchni jezdni ulicy Planty, w dniu 6 lipca 2020 roku (poniedziałek) zostanie zamknięty odcinek między ulicami Kościuszki a Broni. Na odcinku między ulicami Broni a Traugutta będzie wówczas ruch dwukierunkowy.

W trakcie trwania robót nie będzie można jeździć jednokierunkowym fragmentem ulicy Planty od Kościuszki do Broni (po południowej stronie parku). Dojazd do ulicy Broni i okolicznych budynków będzie możliwy tylko od strony ulicy Traugutta. Ze względu na to, że wciąż jest zamknięty odcinek ulicy Planty od Traugutta do Jaracza (po północnej stronie parku - z powodu utworzenia izolatorium w hotelu Iskra), zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na fragmencie ulicy Planty od Broni do Traugutta (po południowej stronie parku). Dla wszystkich pojazdów ten fragment będzie wówczas drogą dwukierunkową. Z tego powodu będzie tam okresowo obowiązywał zakaz
zatrzymywania się i postoju. Nie będzie on dotyczył jedynie taksówek -
postój wyznaczony na ulicy Planty będzie funkcjonował bez zmian.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Źródło: MZDiK

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft