Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-07-06; 08:02:45 | Radom
Wróciła Strefa Płatnego Parkowania
Od poniedziałku, 6 lipca znów są pobierane opłaty za postój w Strefie Płatnego Parkowania. Nie działała ona od 23 marca. Jej funkcjonowanie było zawieszone z uwagi na stan epidemii i znaczne ograniczenia w możliwości przemieszczania się transportem publicznym.

Po zniesieniu większości ograniczeń związanych z epidemią wróciło praktycznie dawne natężenie ruchu, a w efekcie dużo miejsc było zajętych niemal przez cały dzień. Dlatego na ostatniej sesji na wniosek prezydenta Rada Miejska przyjęła uchwałę przywracającą Strefę Płatnego Parkowana.

Od poniedziałku, 6 lipca obowiązują takie same zasady, jak przed 23 marca. Nie zmieniają się granice strefy, ani stawki opłat.

Strefa będzie obowiązywała w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Za pierwszą godzinę postoju opłata wynosi 2,40 zł, za drugą 2,80 zł, za trzecią 3,20 zł, i 2,40 zł za każdą następną. Minimalna opłata wynosi 0,60 zł za 15 minut.Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft