Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-07-07; 09:44:29 | Radomski
Policyjni wodniacy pomogli mężczyźnie, który spadł ze skutera
Policjanci z wodnego posterunku w Domaniowie udzielili pomocy 37-latkowi, który spadł ze skutera wodnego. Mężczyzna był w wodzie trzymając się skutera i wzywał pomocy. Zauważyli to policjanci i natychmiast ruszyli na pomoc. Na szczęście nic mu się nie stało.

Policjanci na wodzie i terenie przywodnym w Domaniowie, jak każdego roku dbają o bezpieczeństwo. W skład wodnego posterunku wchodzą policjanci z Radomia i Przysuchy. W trakcie codziennej służby funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo w okolicy plaży i kąpieliska, w tym na użytkowników skuterów wodnych oraz na stan trzeźwości osób korzystających ze sprzętu motorowodnego. Specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze przeprowadzają również akcje ratownicze.

Jedną z takich akcji ratowniczych policjanci przeprowadzili w niedzielę około godz. 11. Patrolując policyjną łodzią okolice plaży w Domaniowie zauważyli przewrócony skuter wodny, a przy nim w wodzie mężczyznę wzywającego pomocy i natychmiast ruszyli mu na pomoc. Funkcjonariusze wciągnęli na pokład łodzi 37-letniego mężczyznę, który był wyczerpany licznymi próbami wejścia na skuter. Poinformował, że wpadł do wody podczas gwałtownego zwrotu skuterem. Załoga przetransportowała go bezpiecznie do brzegu. Nie potrzebował pomocy medyków. Policjanci wyciągnęli także zanurzony w wodzie skuter - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft