Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-07-21; 12:35:09 | Radom
Zmiany w rejonie robót wodociągowych przy 25 Czerwca i Wyszyńskiego
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z pracami
wodociągowymi (inwestycja Wodociągów Miejskich), od dnia 23 lipca 2020 roku (czwartek) zmieni się organizacja ruchu na odcinku ulicy 25 Czerwca i na całej ulicy Wyszyńskiego. Utrzymane będą dotychczasowe objazdy.


Inwestycja Wodociągów Miejskich jest prowadzona na fragmencie ulicy 25 Czerwca od ronda Mikołajczyka (przy dworcu autobusowym) do skrzyżowania z ulicą Sienkiewicza. Od dnia 22 maja 2020 roku jest on zamknięty dla ruchu kołowego, z wyjątkiem pojazdów budowy oraz warunkowego dojazdu do posesji zlokalizowanych przy tej części ulicy 25 Czerwca i przy ulicy Zacisze. Oznakowane objazdy przebiegają w obydwu kierunkach ulicami Sienkiewicza, Mickiewicza i Traugutta.

Dotychczasowa organizacja ruchu kołowego na wyżej wymienionym odcinku pozostanie bez zmian, lecz ze względu na objęcie pracami następnego odcinka ulicy 25 Czerwca (od ulicy Waryńskiego aż częściowo za skrzyżowanie z ulicą Zacisze) zostanie dodatkowo zamknięty wlot ulicy Waryńskiego do ulicy 25 Czerwca. Zmieniona zostanie ponadto organizacja ruchu na całej ulicy Wyszyńskiego - będzie można jeździć nią wyłącznie od ulicy Sienkiewicza w stronę ulicy Waryńskiego.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Dla autobusów miejskich linii 2, 6, 13, 18, N1 i N3 będą do odwołania utrzymane dotychczasowe objazdy, obowiązujące od 22 maja 2020 roku. Linie 2, 6, 13 - w obu kierunkach: 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Poniatowskiego (powrót przez plac Dworcowy). Linia 18 - w kierunku Nowej Woli Gołębiowskiej: Beliny-Prażmowskiego, rondo Mikołajczyka (zawracanie), Beliny-Prażmowskiego, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca; w kierunku pętli Dworzec PKP (powrót z Nowej Woli Gołębiowskiej): 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Beliny-Prażmowskiego. Linie N1, N3 - w
obu kierunkach: 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, plac
Dworcowy (punkt przesiadkowy). Na trasach powyższych objazdów obowiązują stałe przystanki Sienkiewicza / Katedra 03 i Mickiewicza / Katedra 02. Zawieszone jest funkcjonowanie przystanków 25 Czerwca / Waryńskiego 01 i 02. Przystanki Beliny-Prażmowskiego / Dw. PKS 01 i 04 funkcjonują wyłącznie dla linii 18 w stronę Nowej Woli Gołębiowskiej.

Inwestorem prac wodociągowych w Śródmieściu jest spółka Wodociągi Miejskie w Radomiu.

Źródło: MZDiK

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft