Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-07-22; 12:30:40 | Radom
Policjanci zabezpieczyli 144 gramy marihuany
Radomscy policjanci zatrzymali 22–latka za posiadanie środków odurzających. Zabezpieczono u niego 144 gramy marihuany. Zastosowano wobec zatrzymanego tymczasowy areszt na czas 3 miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w ostatnich dniach na terenie miasta. Policjanci z KP III zauważyli na ulicy Wierzbickiej pojazd marki opel, którym kierował młody mężczyzna. Sposób jazdy wzbudził podejrzenie funkcjonariuszy i zatrzymali go do kontroli. Za kierownicą auta siedział 22-letni mężczyzna, który jak się okazało ma przy sobie kilka gramów środków odurzających.

Na tym sprawa się jednak nie zakończyła. Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową KMP w Radomiu przeszukali pomieszczenia mieszkalne mężczyzny i zabezpieczyli 144 gramy marihuany. 22-latek trafił do policyjnego aresztu, następnie doprowadzono go do prokuratury. Przedstawiono mu zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających, a decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft