Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-07-22; 13:26:04 | Radom
Trzy oferty na modernizację oświetlenia na stadionie MOSiR-u
Trzy oferty wpłynęło do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na przetarg dotyczący modernizacji oświetlenia na stadionie przy ulicy Narutowicza. Najkorzystniejszą, na kwotę nieco ponad 3 mln 270 tys. złotych złożyła Ada-Light sp. z o.o. z Gostynina.

Zamawiający przeznaczył na zadanie pn. „Dostosowanie oświetlenia Stadionu Lekkoatletyczno-Piłkarskiego im. Józefa Piłsudskiego przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu do wymagań ekstraklasy” nieco ponad 3 mln złotych brutto.

Za kompleksowe wykonanie zamówienia w ramach zadania Ada-Light zaproponowała cenę 3 270 570,00 zł brutto. Konsorcjum firm Zesti Fos sp. z o.o. oraz Energo Inwest z Serocka wyceniło prace na kwotę 3 321 513,00 zł brutto, a Pietras sp. z o.o. z Tarnowa na kwotę 4 491 100,00 zł brutto. Wszystkie trzy podmioty, które stanęły do przetargu dały siedem lat gwarancji. Komisja przetargowa przystąpiła do sprawdzania ofert.

Projekt zakłada montaż czterech 35-metrowych masztów, a na każdym z nich od 38 do 41 naświetlaczy LED. W ramach zadania pn. „Dostosowanie oświetlenia Stadionu Lekkoatletyczno-Piłkarskiego im. Józefa Piłsudskiego przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu do wymagań ekstraklasy”, na trybunie A i B zostaną także wymienione stare i zainstalowane nowe projektory. Stosowne natężenie oświetlenia umożliwi przeprowadzenie wieczornego treningu, rozgrywanie piłkarskich spotkań ligowych czy organizację imprez, z których przeprowadzona może być transmisja HDTV (2000lx).Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft