Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-09-30; 10:42:35 | Kultura
Kto dyrektorem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu?
Prezydent Miasta Radomia ogłosił konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu.

Kandydaci muszą mieć m.in. wykształcenie wyższe magisterskie, minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe przy tworzeniu projektów kulturalnych lub pracy w instytucjach kultury oraz minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu w kulturze. Wśród wymaganych dokumentów jest m.in. autorski program realizacji zadań w zakresie bieżącego funkcjonowania i rozwoju Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu, zawierający m.in. model zarządzania oraz plan działań merytorycznych z uwzględnieniem siedziby głównej i jej filii.

Na oferty wraz z kompletem wymaganych dokumentów Urząd Miejski czeka do 3 listopada. Zostaną one rozpatrzone nie później niż do 16 grudnia.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej pod linkiem: http://bip.radom.pl/ra/zatrudnienie/w-jednostkach-gminy/51037,Ogloszenie-konkursu-na-kandydata-na-stanowisko-dyrektora-Miejskiej-Biblioteki-Pu.html

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft