Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-10-14; 08:48:34 | Radom
Poszukiwany zatrzymany po interwencji
Policjanci z Kowali zatrzymali 26-latka poszukiwanego w celu odbycia zaległej kary pozbawienia wolności. Dodatkowo po przeszukaniu mieszkania i posesji policjanci zabezpieczyli narkotyki i przedmioty pochodzące z włamania. Mężczyzna trafił do aresztu śledczego.

Zaczęło się od zgłoszenia awantury na terenie gminy Kowala. Gdy na miejsce dotarli policjanci okazało, że kłócili się bracia. Jeden z nich zamknął się w domu, a następnie uciekł przez okno. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Szybko wyjaśniło się jaki jest powód jego ucieczki. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że 26-latek jest poszukiwany na podstawie listu gończego do odbycia zaległej kary pozbawienia wolności.

Dodatkowo po przeszukaniu mieszkania i posesji mężczyzny policjanci zabezpieczyli narkotyki, krzak konopi indyjskiej, a także 160 zacisków do szalunków, które najprawdopodobniej pochodzą z kradzieży z włamaniem na teren budowy.

Po wykonanych czynnościach mężczyzna został przewieziony do aresztu śledczego. 26-latek, oprócz wcześniej zasądzonej kary musi liczyć się z kolejnymi zarzutami - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft