Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-10-15; 16:10:31 | Radom
Zmiany w pracy Urzędu Miejskiego
W przyszłym tygodniu Urząd Miejski wraca do zmianowego systemu czasu pracy. Od poniedziałku, 19 października, urząd będzie czynny w godzinach 7.00 - 19.00 z wyłączeniem przerwy w godzinach 13.45 - 14.15. Zarządzenie Prezydenta Miasta Radomia w sprawie wprowadzenia zmianowego systemu czasu pracy obowiązuje do 1 listopada.

Nie zmieniają się natomiast zasady obsługi interesantów. Bezpośrednia obsługa, bez konieczności umawiania terminu wizyty jest prowadzona m.in. w Wydziale Komunikacji, w Wydziale Podatków w sprawach dotyczących złożenia lub korekty informacji i deklaracji na podatek od nieruchomości, podatek rolny, podatek leśny, a także złożenia wniosku o wydanie zaświadczenia w sprawach podatków lokalnych oraz w Biurze Obsługi Mieszkańca przy ul. Kilińskiego 30. Konieczności umawiania wizyty nie ma też w Wydziale Spraw Obywatelskich (Moniuszki 9) w sprawie złożenia wniosku lub odbioru dowodu osobistego i w sprawach dotyczących ewidencji ludności, Urzędzie Stanu Cywilnego (Moniuszki 9) oraz w Biurze Działalności Gospodarczej i Zezwoleń (Rynek 1). Ponadto codziennie, w budynku przy ul. Kilińskiego 30, od 11.00 do 12.00 pracownicy Wydziału Geodezji wydają wypisy, wyrysy i mapy oraz przyjmują wnioski.

Klienci Urzędu Miejskiego nadal są zobowiązani do zachowywania rygorów sanitarnych oraz stosowania indywidualnych środków ochrony. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi.

Przy wejściu do budynku Urzędu Miejskiego od ul. Kilińskiego 30 cały czas jest ustawiona urna, w której można zostawiać dokumenty dotyczące bieżących spraw prowadzonych przez urząd. Działa też platforma IBOM, za pośrednictwem której można składać wnioski.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft