Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-12-15; 08:35:30 | Radom
Radom "Świetlną Stolicą Polski"? Ruszyło głosowanie
Już cztery razy z rzędu Radom zdobywał tytuł „Mistrza Województwa”, zwyciężając w regionalnym etapie głosowania na najpiękniejszą świąteczną iluminację. W tym roku również mamy szansę na zwycięstwo. Ruszyła kolejna edycja plebiscytu "Świeć się z Energą".

Do Radomia może trafić tytuł "Świetlnej Stolicy Polski", a do organizacji pozarządowych sprzęt AGD o wartości 40 tysięcy złotych. - Dotychczasowe zwycięstwa udowadniają, że Radom jest postrzegany jako miasto z pięknymi świątecznymi dekoracjami. Mieszkańcy pokazali, że są dumni zarówno ze swojego miasta jak i iluminacji, którą mamy okazję podziwiać na deptaku. Mamy nadzieję, że także w tym roku radomianie mocno zaangażują się w akcję i kolejne stowarzyszenia będą mogły cieszyć się ze sprzętu AGD i jeszcze lepiej realizować swoje misje. Zachęcam wszystkich do głosowania - mówi Mateusz Tyczyński, zastępca prezydenta Radomia.

Głosowanie w etapie wojewódzkim potrwa do 7 stycznia 2021 roku. Głosy można oddawać codziennie na stronie https://swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/mazowieckie/radom/.

Do mistrzów poszczególnych regionów trafi sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych, który zostanie przekazany potrzebującym. Dodatkowo zwycięzca całego plebiscytu otrzyma nagrodę w postaci energooszczędnego sprzętu o wartości 40 tysięcy złotych i tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”. Głosowanie w etapie ogólnopolskim, w którym wezmą udział zwycięskie miasta z 16 województw, potrwa w dniach 14 - 25 stycznia 2021 roku.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft