Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-12-21; 10:35:47 | Radom
Licytacja bombek dla Natalki
Ponad 16 tysięcy złotych zadeklarowali uczestnicy licytacji bombek przygotowanych przez polityków, samorządowców, artystów, społeczników, sportowców, dziennikarzy i przedstawicieli służb mundurowych. Tym razem pieniądze z dorocznej akcji "Malowanie bombek - przyjaciele dzieciom" zostaną przeznaczone na pomoc Natalce Anioł, małej radomiance, cierpiącej na czterokończynowe porażenie dziecięce.

- W związku z pandemią, uczestnicy akcji malowali bombki w domach, a licytację musieliśmy przeprowadzić w internecie. Cel był jednak taki sam jak zawsze. To nadal niesienie pomocy osobom potrzebującym. W imieniu swoim oraz rodziców i brata Natalki, z całego serca dziękuję. Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w malowaniu bombek oraz tym, którzy kolejny raz otworzyli swoje serca i portfele - mówi prezydent Radosław Witkowski.

Bombka prezydenta została sprzedana za najwyższą kwotę - 2100 złotych. Za ozdobę przygotowaną przez zastępcę prezydenta Mateusza Tyczyńskiego nabywca zapłacił - 750 zł, za bombkę Katarzyny Kalinowskiej - 650 zł, a za bombki Jerzego Zawodnika oraz sekretarza miasta Michała Michalskiego - po 400 zł. Wśród najdroższych ozdób znalazły się także bombki grupy IRA, Michała Budzisza z Łaźni, Radomiaka, a także posłów Andrzeja Kosztowniaka i Konrada Frysztaka.

- ‌Z całego serca dziękujemy za Wasze zaangażowanie w pomoc dla Natalki. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i bardzo wzruszeni. Nawet w najśmielszych oczekiwaniach nie spodziewaliśmy się takiej hojności. Natalka dzięki Wam niebawem będzie mogła cieszyć się nowym pionizatorem, który pomoże jej w pracy nad poprawną postawą. Bez Was nie byłoby to możliwe. Brakuje mi słów, aby powiedzieć jak bardzo jesteśmy szczęśliwi i dumni, że pochodzimy z tak cudownego miasta, z tak cudownymi mieszkańcami - napisali, dziękując wszystkim za okazaną pomoc, rodzice Natalki.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft