Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2011-12-02; 15:35:38 | Radomski
Radomskie Inwestycje o Sandomierzu
Stowarzyszenie Radomskie Inwestycje zwróciło się do Ministerstwa Infrastruktury z zapytaniem na temat remontu infrastruktury stacji kolejowej Sandomierz w ciągu magistrali kolejowej nr 25.


W szczególności szefowie Stowarzyszenia prosili o podanie terminu wykonania generalnego remontu stacji Sandomierz z wyszczególnieniem zakresu rzeczowego oraz szacowanej wartości prac.

- Prosilibyśmy też o wykaz maksymalnych prędkości jakie będą obowiązywały na odcinku Sandomierz - Skarżysko dla torów nr 1 i 2 po zakończeniu realizowanych i planowanych remontów - czytamy w piśmie.

- Pragniemy dodać, że stacja Sandomierz jest obecnie jednym z ostatnich „wąskich gardeł” na magistrali łączącej Warszawę via Radom, Skarżysko-Kamienną i Ostrowiec Św. z podkarpaciem i jej modernizacja (niezwykle ważna w perspektywie zbliżających się mistrzostw Euro-2012) – w naszym odczuciu – powinna być jednym z priorytetów w zakresie remontów infrastruktury kolejowej - dodaje prezes stowarzyszenia, Radomir Jasiński.

Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft